Hakkımızda

1991 yılında Şirket Müdürü Ahmet Tevfik TARHAN ve Fırat TARHAN tarafından TEVFİK İNŞAATSAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. inşaat ve taahhüt sektöründe hizmet vermektedir.

Tevfik İnşaat, ALTYAPI PROJELERİNDE; içmesuyu arıtma tesisleri, kanalizasyon şebekeleri, prestijli yol ve kaldırımlar, dere ve zemin ıslahları, göletler, çevre düzenleme ve temizlik işleri, ÜSTYAPI PROJELERİNDE; kamu kurum bina yapımı, köprü yapım inşaatları, kültür merkezleri, spor kompleksleri alanlarında faaliyet göstermiş olup, bütün bu projeleri üstün hizmet anlayışıyla gerçekleştirerek sektördeki yerini ve kalitesini ortaya koymuştur.

Tüm Referanslarımızı İnceleyebilirsiniz.

Hedeflerimiz

Tevfik İnşaat olarak öncelikle kaliteli, ekonomik ve hızlı süreçlerde işler üretmek, yaşama mimari ve estetik anlamda değer katacak eserler yaratmaktır.

Yaptığı işlerle anılan, markalaşma sürecine ayak uydurmuş bir firma olarak sektörün içinde yerini almak, çalışanlarıyla, müşterisiyle ve şartlar oluştuğunda sektörde uluslarasi inşaat işlerine ulaşmak ve devlete karşı olan sorumluluğuyla ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Travel Turne Tranzito